List of active policies

Name Type User consent
سوگندنامه/تعهدنامه Other policy All users

Summary

برای شرکت در دوره های آکادمی طاهری و مشاهده ویدیوهای آن، قبول شرایط مندرج در تعهدنامه و سوگندنامه عرفان کیهانی حلقه، الزامی است.

Full policy

تعهدنامه / سوگندنامه عرفان کیهانی حلقه

(تعهدات عمومی)

1: تعهد به قبول و پذیرش رضایت‌نامه، سوگندنامه، تعهدنامه، آیین نامه انضباطی و وفادار بودن به اصول عرفان حلقه
عرفان حلقه انسان شمول می باشد و هرکسی شرایط و مقررات ورود به آموزش آنرا بپذیرد، میتواند از مواهب آن استفاده نماید. در غیر اینصورت به تعداد نفوس انسانها راه برای معرفت پژوهی باز است و افراد می توانند از آن راه ها استفاده کنند. اما اگر کسی تصمیم گرفت از عرفان حلقه بمنظور انجام «سیر و سلوک جمعی» بهره ببرد، رعایت این شرایط و ضوابط قطعا الزامی است.

2: سلب حق شکایت از خود از بابت شرکت در کلاس و یا هر مورد دیگر در رابطه با موضوع عرفان حلقه:
با شرکت متقاضی ثبت نام در دوره که می بایستی با تحقیق کامل از چگونگی دوره های عرفان حلقه صورت گرفته باشد؛ حق هرگونه شکوه و شکایتی از او به هر طریق ممکن از بابت شرکت در کلاس، بیرون ریزی های احتمالی و… گرفته میشود. در واقع شرکت کننده در دوره اذعان می دارد که از همه جزییات دوره مطلع بوده و با سلب حق هر گونه اعتراضی از خود، در دوره شرکت میکند.

نکته مهم: در صورت طرح ایراد، اِشکال و سوال و…، اگر فرد نتوانست در نهایت پاسخ قانع کنننده ای بگیرد و متقاعد نشد، می تواند منصرف شده و از ادامه معرفت پژوهی در عرفان حلقه خودداری و آنرا بطور کلی رها کند. در غیر اینصورت  سماجت و ایجاد درگیری، ایجاد جو منفی و مغرض تلقی شده و اخراج میگردد.

3: تعهد به رعایت طرح آگاهی های دریافتی:
آگاهی های دریافتی توسط اشخاص صرفا در چارچوب حلقه های تفویض شده در طی دوره های عرفان کیهانی حلقه صورت میگیرد (و نه خارج از آن). این تجربه فقط به منظور تایید و اثبات عملکرد حلقه های دریافتی دوره ها می باشد. در واقع از طریق دریافت های آگاهی شخصی، افراد به ادراک موضوع حلقه ها می رسند. این تجربه به هیج عنوان به معنی رسیدن به حلقه جدید و شاخه دیگری از عرفان و… نیست و نمیتواند از موضوع حلقه های مطرح شده در عرفان حلقه خارج باشد. در نتیجه، هرگونه ادعایی در این مورد باطل و سوءاستفاده و عامل ایجاد انحراف تلقی میشود. زیرا، صرفنظر از اینکه این ادعاها کذب محض می باشند، بلکه باعث بروز کثرت و چند دستگی و خراب شدن چهره عرفان حلقه نیز میگردد (طبق تجارب موجود) و راه را برای فرصت طلبی های مختلف دیگر نیز باز می کند. بنابراین، بر طبق این تعهد نامه کسی نباید به بهانه داشتن دریافت های شخصی چیزی به عرفان حلقه اضافه و یا از آن کم نماید. این عمل خیانت در امانت محسوب می شود. همچنین فخرفروشی و بازارگرمی، معرکه گیری، بی جنبگی و… از این طریق.

4: تعهد به ارائه خدمات رایگان درمانی در عرفان حلقه
دریافت وجه از بابت درمان های طب مکمل فرادرمانی و سایمنتولوژی ممنوع می باشد (مگر برای کادر درمانی و کسانیکه مجوز فعالیت های قانونی در زمینه طب های مکمل فوق را در محل فعالیت خود داشته باشند).

5: تعهد به امانتداری
تعهد به منظور جلوگیری از سوءاستفاده از جریان عرفان حلقه و موج سواری و مصادره داشته های آن و رعایت کپی رایت و حق انحصاری بنیانگذار مکتب عرفان کیهانی حلقه در خصوص همه محتواها و انتشارات مجموعه عرفان کیهانی حلقه اعم از انتشارات متنی، ویدیو، صوت، تحقیقات و ...

6: تعهد به عدم التقاط عرفان حلقه با هر نوع رشته دیگری و یا قرار دادن هر رشته دیگری در کنار آن:
سوار شدن بر موج عرفان حلقه به هر منظوری و جا انداختن سایر رشته ها و قاطی کردن آن با رشته های دیگر به هر منظوری… به کلی ممنوع بوده و عملی مزورانه و متقلبانه و خیانت در امانت محسوب می شود. همچنین استفاده از آن در هر موردی بدون ذکر ماخذ آن، نقض امانتداری (نقض کپی رایت) محسوب میشود.

اینجانب بدینوسیله متعهد می شوم کلیه موارد فوق را تمام و کمال رعایت نموده و به آن وفادار باشم. همچنین به مدیریت مجموعه این حق را میدهم که در صورت عدم پایبندی به این چارچوبها، بدون هیچگونه اغماضی مرا از همراهی مجموعه محروم و اخراج نماید و از این بابت اعتراضی نداشته باشم.

 

دلایل قطع ارتباط با شبکه شعور کیهانی و لایه محافظ

دانشجویان عزیز، ضمن آرزوی موفقیت روز افزون برای شما، بدینوسیله دلایل قطع ارتباط با«شبکه شعورکیهانی» و قطع لایه محافظ را به اطلاع رسانده تا با دقت نظر کلیه مفاد آن مورد توجه قرار گرفته و از بروز مشکلات احتمالی برای خود و دیگران جلوگیری به عمل آید.

لازم به یاد آوری است، در مواردی نیز که بنابه صلاحدید شبکه، لایه محافظ و ارتباط قطع نشود، امکان محروم ماندن از دریافت های ماورایی و روزی آسمانی وجود دارد. دلایل فوق عبارت است از:

الف – کلیه اعمالی که باعث جلوگیری از ارتقای روح جمعی جامعه شده و مانع هدایت و راهنمایی دیگران به سمت شبکه شعور کیهانی شود. مانند:

  • خودداری و طفره رفتن از ارائه اطلاعات و آگاهی در مورد شبکه به علاقه مندان و مشتاقان و محروم کردن آن ها از اینکه مانند خود شما به شبکه وصل شده و از توانمندی آن استفاده کنند.
  • ارائه اطلاعات غلط و عوام فریبی به هر طریقی از جمله، این که فرد در رابطه ای ویژه و از طرف افرادی خاص(مقدسین) به توانمندی های شبکه دسترسی پیدا کرده است. زیرا، این خود باعث ناامیدی دیگران شده و مانع دسترسی آسان افراد مشتاق به این توانمندی ها خواهد شد. بنابراین، لازم است آن ها نیز بدانند که به سادگی می توانند مانند شما به شبکه دسترسی پیدا کرده و از آن بهره مند شوند.
  • به کاربردن کارایی شبکه و بازیچه قراردادن شبکه شعور کیهانی در جهت خودنمایی، معرکه گیری و رشد منیت. این موضوع باعث انحراف خود و دیگران شده و با ایجاد انحراف فکری، توجه آن ها را از مسیر اصلی و رسیدن به معرفت و روشن بینی(به معنای روشن دیدن و رسیدن به درک و فهم جهان هستی)، منحرف می کند.

ب – استفاده در خلاف جهت منافع بشریت. مانند:

  • تمایل به استفاده از کارایی شبکه درجهت تجسس و نفوذ در دیگران، فکر خوانی، دسترسی به خصوصیات فردی اشخاص و استفاده به نحوی که باعث ضرر و زیان مادی و معنوی برای دیگران بوده و مغایر با عدل الهی باشد. همچنین عدم رعایت اصول«آنچه برخود نمی پسندی، بردیگران نیز نپسند» و «کار زمینی با قانون زمینی».
  • تبعیض قائل شدن عمدی در ارائه خدمات شبکه به دیگران(با رعایت مسائل ایمنی).

پ  استفاده در خلاف جهت حرمت شبکه، مانند:

  • شک، انکار، ناسپاسی نسبت به شبکه پس از حصول نتیجه مثبت و اثبات کارایی آن.
  • کتمان یافته های خود در این رابطه(نتایج مثبتی که فرد به دست آورده است) که باعث پوشیده ماندن عظمت و جلال شبکه شعور کیهانی برای دیگران و نا اگاه ماندن آن ها می شود. همچنین وانمود کردن به اینکه تحولات پیش آمده برای شخص، از جایی به غیر از حلقه شبکه شعور کیهانی(هوشمندی الهی) صورت گرفته است.
  • هرگونه سوء استفاده به نام شبکه شعور کیهانی حلقه، شعور الهی و
  • در راس قرار دادن هر نامی(حتی نام مقدسین و معصومین) بجای نام خداوند و هوشمندی او(شبکه شعور کیهانی).

 

با آرزوی توفیق الهی
محمدعلی طاهری
بنیانگذار عرفان کیهانی حلقه

سوگندنامه

اینجانب، در پیشگاه خداوند پیمان بسته و سوگند یاد می کنم، کلیه موارد مشروحه فوق را تمام و کمال رعایت نمایم.